=
Do góry
 

Skup aut kraków

Jesteśmy wiodącym skupem aut używanych na rynku w Krakowie i Małopolsce. Naszymi największymi zaletami są szybkość i bezpieczeństwo transakcji.

skup aut kraków

Skup aut Kraków jest firmą, która specjalizuje się  w skupie aut za gotówkę. Na rynku usług motoryzacyjnych działamy już od dwudziestu lat. Od naszych klientów odkupujemy wszystkie sprawne samochody, bez względu na ich markę czy model. Prowadzimy nie tylko skup aut, skupujemy także całe floty samochodowe.

Nasze wieloletnie doświadczenie w skupowaniu aut regularnie wzbogacamy o nowe kwalifikacje i certyfikaty. Nasz Skup aut Kraków zdobył już m.in.:

– tytuł „Najlepszego Sprzedawcy” przyznawany przez Polskie Towarzystwo Finansowe
– tytuł „Autoryzowanego Partnera” PDK
– Złoty Medal przyznawany przez PDK
– tytuł „Lidera Sprzedaży” przyznany przez GE Capital Bank.

Skup Aut Kraków – lider na rynku

Jesteśmy wiodącym skupem aut używanych na rynku w Krakowie i Małopolsce. Naszymi największymi zaletami są szybkość i bezpieczeństwo transakcji. Wycenę swojego samochodu nasz skup aut może dostarczyć Ci już tego samego dnia, nawet w czasie kilku godzin. Jeżeli wypełnisz nasz formularz kontaktowy jeszcze dzisiaj, już wkrótce dostarczymy Ci wycenę Twojego auta, a gotówkę za swój samochód otrzymasz od nas nawet kolejnego dnia!

Długotrwała działalność firmy Skup Aut Kraków na polskim i europejskim rynku oraz szereg wyróżnień od rozmaitych instytucji gwarantują Ci natomiast pełne bezpieczeństwo transakcji.

W jaki sposób sprzedać auto za pośrednictwem Skup Aut Kraków? To bardzo proste!

W pierwszej kolejności, wypełnij nasz formularz wyceny. Jeżeli chcesz sprzedać swój samochód,  zostaw nam swoje dane kontaktowe oraz krótko opisz swoje auto. Dzięki temu będziemy mogli oszacować, ile mniej więcej pieniędzy możemy zaproponować Ci za Twój samochód. Im dokładniej opiszesz nam swoje auto, tym łatwiej będzie nam zrozumieć, z jakim pojazdem mamy do czynienia. Jeżeli Twój opis będzie szczegółowy, a najlepiej jeżeli będzie zawierał zdjęcia, to nasza wstępna wycena będzie dokładna.

Następnie  Skup aut Kraków skontaktuje się z Tobą. Najpóźniej kolejnego dnia roboczego nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci wstępną wycenę Twojego auta, którą przygotowali nasi wyspecjalizowani rzeczoznawcy. Przez telefon nasz pracownik skonsultuje z Tobą podstawowe kwestie oraz przedstawi Ci profil naszej firmy. Podczas rozmowy z pracownikiem Skup Aut Kraków umówicie się również na spotkanie, podczas którego dokonamy finalnych oględzin auta, podpiszemy z Tobą umowę kupna-sprzedaży pojazdu oraz wypłacimy Ci pieniądze za Twój samochód.

Skup Aut Kraków – finalizacja transakcji

Podczas spotkania z naszym pracownikiem do omówienia pozostaną już tylko szczegóły. Jeżeli będzie Ci odpowiadać nasza propozycja cenowa, podpiszemy  sporządzoną przez naszych prawników umowę i zapłacimy Ci za Twój samochód. Pieniądze wypłacamy w gotówce, a Ty nie musisz martwić się o żadne formalności. Skup aut Kraków to najlepszy skup aut w Krakowie i okolicach.

Sprzedajesz auto? Nie czekaj i już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy.