=
Do góry
 

Jakie Auta Skupujemy

Sprzedaż auta może odbyć się w każdym wyznaczonym przez Ciebie miejscu w Krakowie lub na terenie województwa małopolskiego, albo też w naszej siedzibie. Dojeżdżamy do klienta.

Nasz skup samochodów – jakie auta skupujemy

Nasza firma zajmuje się skupem samochodów na terenie Krakowa i całego województwa małopolskiego. Posiadamy swój oddział skupu aut w Krakowie, jesteśmy także w stanie dojechac w każde wskazane przez klienta miejsce.

Nasza działalność i skup aut odbywa się na prostych i bezpiecznych zasadach. Skupujemy samochody od klientów jedynie na podstawie profesjonalnej umowy kupna-sprzedaży pojazdu, przygotowanej przez prawników. Od pracownika naszego skupu aut klienci otrzymują jednocześnie formularze potrzebne do wyrejestrowania samochodu dla stosowanego wydziału komunikacji i przedsiębiorstwa ubezpieczeniowego.

Ponieważ Skup Aut Kraków prowadzimy już od ponad dwudziestu lat, dlatego też zdajemy sobie sprawę z tego, co jest najważniejsze dla naszych klientów. Wiemy, że zależy Wam na szybkiej i bezpiecznej transakcji. Sprzedaż auta zwykle kojarzy nam się ze żmudnym procesem opartym na wystawianiu ogłoszeń i odbieraniu kolejnych telefonów od potencjalnych klientów. Nasz skup aut istnieje po to, by całą tę procedurę maksymalnie skrócić i uprościć.

Kupimy każde sprawne auto, wyprodukowane po 2000 roku, bez względu na jego markę, model czy pochodzenie. Nasz skup aut jest w stanie zaproponować klientom najlepsze możliwe ceny na rynku, a także pełną legalność i bezpieczeństwo transakcji. Gwarantujemy Ci także błyskawiczną odpowiedź – możemy odkupić od Ciebie Twoje auto już nawet kolejnego dnia roboczego po tym, jak wypełnisz nasz formularz kontaktowy.

Sprzedaż auta może odbyć się w każdym wyznaczonym przez Ciebie miejscu w Krakowie lub na terenie województwa małopolskiego, albo też w naszej siedzibie. Dojeżdżamy do klienta. Jeżeli bezpośrednio po sprzedaży swojego starego auta wybierasz się po nowe – podrzucimy Cię także na miejsce.

Nie musisz także zajmować się drobnymi naprawami, czyszczeniem klimatyzacji czy dogłębnym myciem auta – załatwimy to za Ciebie. Ominie Cię też wszelki stres i spędzanie czasu na spotkaniach z potencjalnymi kupcami Twojego samochodu. Profesjonalny Skup Samochodów załatwi to za Ciebie.

Nasz Skup Samochodów to jedna z najdłużej działających firm o tego typu profilu w Polsce. Swoje doświadczenie zdobywamy na polskich i europejskich rynkach już od kilkunastu lat.  Liczne kontakty w branży samochodowej oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że nasza firma to najlepszy skup samochodów w kraju.

 

Wypełnij nasz formularz wyceny, aby przekonać się, jak atrakcyjne warunki może zaoferować Ci nasz skup aut.