=
Do góry
 

Jak działamy

Nasz Skup Aut posiada oddziały w miastach w Małopolsce. Nasi konsultanci są także w stanie dojechać w każde miejsce wskazane przez klienta.

SKUP AUT – JAK DZIAŁAMY

Na pewno mniej więcej orientujesz się, czym jest skup aut. W Krakowie i okolicach z pewnością zauważyłeś wiele takich firm.  Możesz więc zastanawiać się, jak to możliwe, że przy tak dużym zagęszczeniu konkurencyjnych firm nasz skup aut funkcjonuje na rynku z sukcesem już od ponad dwudziestu lat?

Najprościej ujmując – robimy to inaczej, niż nasza konkurencja. Nasz Skup Samochodów, mimo swojej wieloletniej obecności na rynku, to firma nowoczesna i nieustannie rozwijająca się. Dla nas najważniejszy jest nasz Klient, dlatego niezmiennie od dwóch dekad chcemy i możemy proponować Wam najlepsze ceny za Wasze samochody i zapewniać najwyższą jaość naszych usług.

U podstawy filozofii naszego biznesu jest to, że działamy bezpośrednio. Skupując od Ciebie auto, od razu rozpoczynamy poszukiwania klienta, który będzie tym samochodem zainteresowany. Nasza prowizja jest minimalna, ale szybkość wykonywania usług zapewnia nam dobrą płynność finansową i pozwala błyskawicznie wypłacać Ci pieniądze za auto – jeszcze tego samego dnia, w którym je kupimy, w gotówce! Skup Aut Kraków oczywiście oferuje też płatność przelewem na konto bankowe. Skala działania firmy Skup Samochodów oraz  wiele lat dobrej historii powoduje, że posiadamy gwarancje w największych polskich bankach. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom najlepsze ceny.

Jeżeli chcielibyście sprzedać swój samochód dealerowi lub klientowi prywatnemu, na pewno moglibyście otrzymać dużo niższą cenę niż ta, która może zaoferować Wam Skup Aut Kraków. Inne skupy samochodów w Krakowie posiadają wystawne salony  i place, zatrudniają także wielu przedstawicieli i marketingowców – nam to niepotrzebne. Tnąc zbędne koszty, nasz skup aut może oferować lepsze ceny swoim klientom.

Po odkupieniu od was auta, pojazd trafia na plac, na którym jednorazowo zmieści się nawet 600 samochodów! Ponieważ działamy niemal jak hurtownia, regularnie pojawiają się u nas klienci prywatni i przedstawiciele firm, którzy poszukują aut. Obsługujemy klientów także spoza granic kraju – Niemiec, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii..

Nasz Skup Aut posiada oddziały w miastach w Małopolsce. Nasi konsultanci są także w stanie dojechać w każde miejsce wskazane przez klienta.

Jesteśmy jak supermarket: mały, osiedlowy sklep nigdy nie będzie mógł zaoferować takich cen, jak my!