=
Do góry
 

Dlaczego my

osiadamy swoje oddziały w praktycznie każdym większym mieście w Małopolsce! Zatrudniamy także mobilnych konsultantów, którzy są w stanie dojechać do klienta w każde wyznaczone przez niego miejsce.

Kraków Skup Samochodow

  1. Bo oferujemy najlepsze ceny – możemy Ci zagwarantować, że oferta, którą od nas otrzymasz, będzie najkorzystniejsza. Tniemy zbędne koszty, posiadamy lata doświadczenia, prowadzimy działalność na dużą skalę – jednym słowem, wiemy co robimy i wiemy, jak to przełożyć na pieniądze. Nie oszczędzamy na swoich klientach, bo chcemy, aby do nas wracali i polecali nas innym.
  2. Bo skupujemy wszystkie auta. Odkupimy każdy samochód wyprodukowany po 2000 roku i dopuszczony do jazdy po polskich drogach. Nie musisz zawracać sobie głowy drobnymi naprawami, ubytkami w lakierze, nabijaniem klimatyzacji czy dokładnym myciem auta – załatwimy to za Ciebie. Za dobre auta płacimy naprawdę solidnie! Chcesz się przekonać? Wypełnij nasz formularz kontaktowy. 
  3. Bo jesteśmy najszybsi.  działa naprawdę ekspresowo. Odkupimy od Ciebie auto nawet w ciągu kilku godzin! Gotówkę za odkupiony od Ciebie samochód otrzymasz od nas jeszcze tego samego dnia. Wypełnij dokładnie nasz formularz wyceny – jeżeli możesz, to dołącz zdjęcia auta, znacznie przyspieszy to cały proces. Odezwiemy się do Ciebie z gotową wyceną najpóźniej następnego dnia roboczego! Skup Aut w Krakowie zatrudnia mobilnych konsultantów, którzy dojadą w każde wskazane przez Ciebie miejsce, aby obejrzeć samochód i podpisać umowę jego kupna-sprzedaży.
  4. Bo jesteśmy najlepsi na rynku. Mamy ponad dwadzieścia lat doświadczenia w prowadzeniu skupu samochodów. Przez ten czas obsłużyliśmy z sukcesem tysiące klientów, a także zdobyliśmy szereg wyróżnień i certyfikatów także od naszych partnerów biznesowych. Kraków Skup Samochodów to wyspecjalizowana firma, która zawsze działa w zgodzie z polskim i europejskim prawem. Możesz mieć pewność, że korzystając z usług naszego skupu samochodów w Krakowie nie przysporzysz sobie żadnych problemów. Ciężko pracowaliśmy na swoją renomę i markę, dlatego też nasi klienci i ich satysfakcja zawsze stoją dla nas na pierwszym miejscu. W Skupie Samochodów Kraków zatrudnieniu są jedynie wykwalfikowani profesjonaiści z odpowiednim doświadczeniem – zamiast menadżerów czy kierowników zatrudniamy rzeczoznawców, prawników i przedstawicieli handlowych.
  5. Bo jesteśmy najwięksi w Polsce. Kraków Skup Samochodów to nie tylko główna siedziba. Posiadamy swoje oddziały w praktycznie każdym większym mieście w Małopolsce! Zatrudniamy także mobilnych konsultantów, którzy są w stanie dojechać do klienta w każde wyznaczone przez niego miejsce. Zdarza nam się także podróżować po Europie.